fbpx

Świadectwa
Charakterystyki Energetycznej
Świadectwa
Charakterystyki Energetycznej

Świadectwa
charakterystyki
energetycznej

Świadectwa
charakterystyki
energetycznej

EKOAUDYT w Małopolska - sporządzimy dla Ciebie rzetelne świadectwo energetyczne mieszkania lub domu jednorodzinnego - skontaktuj się z nami!

Firma EKOAUDYT zapewnia pełny profesjonalizm w sporządzaniu świadectwa energetycznego i szybki czas realizacji tej usługi, bez względu na to czy chodzi o Tarnów, Nowy Targ Chrzanów czy Wieliczkę. Nasza oferta obejmuje nie tylko świadectwa energetyczne budynków nowo powstałych w województwie małopolskim, jeśli chcesz uzyskać świadectwo charakterystyki energetycznej dla starych budynków np. z obszarów Oświęcim, Olkusz itp., które mają być poddane termomodernizacji i sprzedaży, nasi doświadczeni specjaliści są gotowi do współpracy.

Możemy zaoferować swoim Klientom nie tylko szczegółowe objaśnienie dotyczące uzyskanych wskaźników dla mieszkania czy budynku, ale także wsparcie merytoryczne podczas planowanych modernizacji. Jesteśmy ambitnym i dynamicznym zespołem, nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy otwarci na długofalową współpracę w miastach, takich jak: Kraków, Nowy Sącz, Bochnia i inne na terenie Małopolska i województwo świętokrzyskie.

Dobrze trafiłeś, jeśli chcesz w krótkim czasie uzyskać świadectwo energetyczne budynku znajdującego się na terenie takich miast, jak:

Tarnów

Nowy Sącz

Oświęcim

Chrzanów

Nowy Targ

Olkusz

Bochnia

Wieliczka

Zakopane.

Obszarem naszej działalności jest miasto Kraków i całe województwo małopolskie, wykonujemy usługi także dla Klientów z województwa świętokrzyskiego.

Każda z przeprowadzanych wycen ma charakter indywidualny, również ze względu na kompletność dokumentacji czy liczby zlecanych do certyfikowania mieszkań/ obiektów.

Świadectwo charakterystyki energetycznej cena małopolskie w Krakowie

Szereg czynników ma wpływ na cenę za świadectwo energetyczne budynku w mieście Kraków, zaliczają się do nich:

 • wielkość tj. powierzchnia i kubatura
 • przeznaczenie i typ budynku
 • stopień skomplikowania bryły
 • rodzaj zastosowanych instalacji
 • lokalizacja
 • dostępność dokumentacji technicznej.

Sprawdź konkurencyjne oferty na województwo małopolskie i zobacz sam jak w tym rankingu będzie plasować się niewygórowana cena za rzetelne świadectwo charakterystyki energetycznej w EKOAUDYT.

Po uzyskaniu kompletu dokumentacji niezbędnej do wystawienia świadectwa energetycznego domu jednorodzinnego czy też sporządzenia świadectwa energetycznego mieszkania, nasi certyfikowani audytorzy energetyczni mogą wyliczyć wskaźniki rocznego zapotrzebowania na energię na cele:

 • ogrzewania
 • przygotowania ciepłej wody użytkowej
 • chłodzenia
 • oświetlenia, jeśli dany lokal/budynek nie jest mieszkalny (wbudowane systemy oświetlenia).

Zapewniamy wysoką jakość usług, nasze świadectwo energetyczne budynku jest opracowane zgodnie z obowiązującymi procedurami i metodyką.

Klient może otrzymać świadectwo energetyczne z podpisem w tradycyjnej formie papierowej lub w formie elektronicznej z podpisem zaufanym/ kwalifikowanym osoby uprawnionej.

Skorzystaj z możliwości kontaktu i uzyskania fachowego doradztwa w zakresie poprawy efektywności energetycznej budynku czy lokalu.

Świadectwo charakterystyki energetycznej

Kraków i okolice - wiarygodne świadectwo charakterystyki energetycznej dla Ciebie

Potrzebne Ci jest świadectwo energetyczne domu jednorodzinnego, który właśnie kończysz budować w mieście Kraków czy innym na terenie małopolski? Po sprawdzeniu, na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, czy dana osoba/firma posiada wpis do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków i może wydać świadectwo charakterystyki energetycznej, naszą uwagę powinna zwrócić nie tylko cena, ale przede wszystkim opinia wśród Klientów.

Zespół tworzący EKOAUDYT to specjaliści posiadający wiedzę, doświadczenie i wszelkie uprawnienia do tego, aby przygotować dla Państwa świadectwo energetyczne budynku czy przeprowadzić audyt energetyczny.

Na rynku wtórnym nieruchomości w mieście Kraków czy Zakopane, nie brakuje takich, które zostały wybudowane wiele lat temu, potrzebują remontu lub często zmieniają właściciela. Wówczas wymaganym dokumentem przy transakcji jest świadectwo charakterystyki energetycznej dla starych budynków, które dotychczasowy właściciel powinien przekazać nowemu nabywcy.

Warto podkreślić, że świadectwo charakterystyki energetycznej dotyczy także części budynku tj. lokalu użytkowego czy mieszkania. Dynamiczna sytuacja na rynku mieszkaniowym w mieście Kraków sprawia, że coraz więcej potencjalnych nabywców i wynajmujących zwraca uwagę na świadectwo energetyczne mieszkania, dokument ten zawiera bowiem wiele istotnych informacji dotyczących kosztów jego eksploatacji.

Świadectwo charakterystyki energetycznej wzór

Świadectwo energetyczne domu jednorodzinnego

Przykładowa strona świadectwa charakterystyki energetycznej, wygenerowanego w programie:

 Świadectwo charakterystyki energetycznej wzór

Dokument świadectwa charakterystyki energetycznej

Warto nadmienić, że świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który zachowuje ważność przez okres 10 lat, pod warunkiem, że dany budynek, lokal nie został poddany remontowi czy modernizacji, które zmieniły kluczowe parametry energetyczne. Do takich działań zaliczyć należy zmianę:

 • źródła ciepła
 • okien, drzwi
 • ocieplenia ścian, stropów, podłóg.

Jeśli po wydaniu świadectwa charakterystyki energetycznej wraz z upływem lat w mieszkaniu/ budynku przeprowadzano takie remonty i planowany jest wynajem lub sprzedaż, warto wcześniej zadbać o wystawienie nowego dokumentu. Po skompletowaniu dokumentów na wydanie świadectwa energetycznego Kraków trzeba niekiedy czekać kilka dni roboczych.

Skontaktuj się z nami!

A my przygotujemy dla Ciebie
świadectwo charakterystyki energetycznej.

  Potwierdzam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności

  Zostaw numer! Oddzwonimy


  lub zadzwoń 502 660 149 !