fbpx

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku i lokalu Kompleksowy
audyt energetyczny
Kompleksowy
audyt energetyczny

Kompleksowy
audyt energetyczny
Kompleksowy
audyt energetyczny

Świętokrzyskie - u nas zamówisz audyt energetyczny

Zamieszkujesz województwo świętokrzyskie i starasz się o dofinansowanie z programu na termomodernizację np. Programu Czyste Powietrze? Sprawdź, czy nie będzie Ci potrzebny obowiązkowy audyt energetyczny, gdyż tylko do niektórych z programów dofinansowań wystarczy dołączone świadectwo charakterystyki energetycznej. Jeśli wśród kompletu załączników wniosku Twojego programu jest uproszczony audyt energetyczny Kielce, lub bardziej szczegółowy audyt energetyczny domu jednorodzinnego, położonego np. w takich miastach, jak Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna czy Sandomierz – EKOAUDYT to dobry kierunek.

Audyt energetyczny czyste powietrze Kielce

Przygotujemy dla Ciebie obowiązkowy audyt energetyczny dla potrzeb przedsięwzięć termomodernizacyjnych w ramach:

 • Programu Czyste Powietrze
 • Premii termomodernizacyjnej i grantu termomodernizacyjnego realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Specjalistyczna wiedza naszych audytorów i duże doświadczenie w sporządzaniu audytów energetycznych czyste powietrze dla obszaru świętokrzyskie oraz staranność w obliczeniach przekłada się na finalny wynik bilansu energetycznego po modernizacji, i pozwala precyzyjniej określić opłacalność danej inwestycji.

Pomożemy Ci uzyskać profesjonalny audyt energetyczny czyste powietrze Kielce z rzetelnym bilansem energetycznym budynku w stanie istniejącym. Trafnie dobierzemy zakres prac modernizacyjnych i stworzymy uproszczony, racjonalny kosztorys kosztów, dzięki któremu uda się trafnie określić czas, w którym inwestycja się zwróci.

Audyt energetyczny domu jednorodzinnego świętokrzyskie

Kiedy przeprowadzany jest audyt energetyczny domu jednorodzinnego Kielce, zanim zostanie opracowana dokumentacja następuje wizja lokalna, na którą umawiamy się wcześniej z Klientem w dogodnym dla Niego terminie.

Dzięki temu możliwe jest wielopłaszczyznowe sprawdzenie budynku pod kątem:

 • technicznym
 • architektonicznym
 • instalacyjnym.

 

W ramach wdrażanego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii systemu ZONE obejmującego także internetową bazę danych CEEB, udostępniono również spis podmiotów uprawnionych do wprowadzania danych. Od 18 września 2023 przez platformę internetową można łatwo zamówić uproszczony audyt energetyczny świętokrzyskie, podobnie jak okresowy przegląd kominiarski (elektroniczny protokół kominiarski jest wprowadzany w bazie danych CEEB i zastępuje dokument papierowy).

audyt energetyczny kraków małopolska
Szukasz firmy, która rzetelnie wykona dla Ciebie audyt energetyczny?
Zadzwoń do nas, bo zaufało nam już wiele klientów!

Czy audyt energetyczny jest obowiązkowy?

Dla niektórych przedsiębiorstw ustawa z dn. 20 maja 2016 przewiduje obowiązkowy audyt energetyczny świętokrzyskie, wykonywany co 4 lata. Dotyczy to dużych przedsiębiorstw zlokalizowanych m.in. na terenie Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz i Kielce, w których:

 • zatrudnienie jest na poziomie powyżej 250 osób
 • roczny obrót przewyższa 50 mln euro
 • całkowity roczny bilans osiąga 43 mln euro.

Taki cykliczny obowiązkowy audyt energetyczny Kielce nie dotyczy małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstw.

Etapy audytu energetycznego Kielce:

Podczas kilkuetapowego audytu energetycznego Kielce, wizji lokalnej i pomiarów w terenie, weryfikowana jest również zgodność z aktualnymi przepisami oraz sprawdzany jest stan techniczny budynku tj.:

 • izolacja termiczna przegród zewnętrznych
 • instalacje przemysłowe
 • urządzenia grzewcze i chłodnicze
 • instalacja elektryczna
 • system wentylacji.

Niekiedy podczas przeprowadzania audytu efektywności energetycznej Kielce wygodne może okazać się użycie specjalistycznego sprzętu. Do badań przenikalności ciepła, szczelności okien, wykrywania zawilgoceń czy sprawdzenia stanu instalacji sanitarnych używa się np. kamery termowizyjnej, natomiast do inspekcji technicznej i wykonania dokumentacji zdjęciowej z lotu ptaka dużej infrastruktury – drona.

Szczegółowa analiza efektywności energetycznej obiektu uzyskana poprzez audyt efektywności energetycznej Świętokrzyskie, przybliża do precyzyjnego określenia zakresu prac modernizacyjnych, dzięki którym uda się zmniejszyć jego zapotrzebowanie na energię.

W perspektywie wieloletniej działalności, inwestycja w modernizację to lepsze gospodarowanie energią i zmniejszenie kosztów jej zużycia, co przynosi długofalowe zyski.

audyt energetyczny kraków małopolska

Skontaktuj się z nami już dziś!

A my wykonamy dla Ciebie kompleksowy
audyt energetyczny.

  Potwierdzam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności

  Zostaw numer! Oddzwonimy


  lub zadzwoń 502 660 149 !